Çantat tunduese të këtij sezoni 0 182

Këtë Verë të gjithë duan të bien në sy falë aksesorëve shumëngjyrësh. Andaj zgjidhni një çantë me ngjyra tunduese, forma gjeometrike apo lule, dekor gurësh, motive ‘puzzle’ apo thekë, sepse janë tendencat që spikasin këtë stinë. Për ngjyrat, mos harroni që mustarda mbetet kryefjala e sezonit, por kjo nuk do të thotë që aksesorët tuaj nuk mund të jenë një kolor i plotë ylberi. Për sa i takon materialeve, zgjidhni nga lëkura me efekte mat, deri tek pleksiglasi; dizenjot me vrima dhe format kovë janë IN, qoftë për ditën apo natën, pasi me to do të dukeni ‘superchic’ në qytet. BORDO sjell sugjerimet më të mira të çantave për Verë 2015, ku spikat rikthimi i viteve ’70, një frymë e cila tenton drejt kamoshit thuajse të papërpunuar deri tek versionet e shndritshme luksoze.



Next Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *