Mbrëmje të freskëta me koktejlet e Fusion 0 179

Fantazi dhe çmenduri do të takoni mbrëmjeve të kësaj vere në ‘Fusion’. Disa nga koktejlet e krijuara prej baristëve të club-it tuaj të preferuar, që këtë verë çeli sezonin e tretë.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *