Mbrëmje të freskëta me koktejlet e Fusion

View Gallery
3 Photos
Mbrëmje të freskëta me koktejlet e Fusion
‘Sunrise Avenue’

3 cl gin
1 cl ‘Martin bitter’
3 cl lëng portokalli i freskët
2 pika vaj trëndafili
1 cl sheqer

Mbrëmje të freskëta me koktejlet e Fusion
‘Johnny be good’

1 cl mjaltë
1 cl shurup vanilje ( i bërë vetë)
2-3 pika ‘bitter’ qershie
5cl ‘Johnnie Walker’ i kuq
2 cl lëng lime
Pak soda (splash)

Mbrëmje të freskëta me koktejlet e Fusion
‘Blackberry Cream’

2 kupa akullore vanilje
4 cl rum i zi (‘Captain Morgan’)
2cl ‘Grand Marnier’
1 cl pure manaferrë ( e bërë vetë)
Lëkurë portokalli
Pak kanellë

Fantazi dhe çmenduri do të takoni mbrëmjeve të kësaj vere në ‘Fusion’. Disa nga koktejlet e krijuara prej baristëve të club-it tuaj të preferuar, që këtë verë çeli sezonin e tretë.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.