Zemra e Bvlgary-it

Edhe pse nuk është periudhë Shën Valentini, krijues i famshëm italian i bizhuterive dizenjoi një koleksion nën titullin ‘Cuore’ (Zemra). Një motiv dedikuar simbolit të përjetshëm të dashurisë, ku Bordo zgjodhi pë lexuesit këto vathë të punuara me ar të kuq dhe dekoruar me diamante.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *