Zgjidh buzëkuqin që të shkon!

View Gallery
10 Photos
Zgjidh buzëkuqin që të shkon!
cooral

Zgjidh buzëkuqin që të shkon!
Miranda Kerr

Zgjidh buzëkuqin që të shkon!
Lupita Nyong'o

Zgjidh buzëkuqin që të shkon!
NARS

Zgjidh buzëkuqin që të shkon!
Estée Lauder, Topshop, Chanel

Zgjidh buzëkuqin që të shkon!
Maybelline, Dolce & Gabbana

Zgjidh buzëkuqin që të shkon!
Scarlett Johansson

Zgjidh buzëkuqin që të shkon!
Tatcha

Zgjidh buzëkuqin që të shkon!
Revlon

Zgjidh buzëkuqin që të shkon!
Rosie Huntington

Duken të parezistueshme, si një bomboniere karamelesh shumëngjyrëshe, që të josh dhe që ju dhuron një pamje të adhurueshme. Nga ngjyrat e forta tradicionale, tek ato të errëta, e zbehta mishtore, tek ajo natyrale, e kuqja dhe roza me efekt elektrik, gjithçka ju duhet për një pamje rrezatuese.

Shkëlqim rubini

Jepini buzëkuqit tuaj tradicional një përditësim, duke i shtuar një efekt të lehtë rozë për të qenë më e dukshme. Sienna Miller tregon sa i këndshëm është ky buzëkuq. Tatcha – 55 USD, Rouge – 29 USD, Touch – 16 USD

E kuqe ‘Sangria’

Duket sikur ngjyrat e errëta jannë ende trend, kjo sepse efekti i krijuar nga hijet është vërtet magjepsës, prandaj Rosie Huntington duket kaq intriguese. Revlon 8 USD, M.A.C. 20 USD, Clinique 18 USD

Efekt elektrik

Lupita Nyong’o’s është frymëzuar nga ngjyra e trëndafiltë duke i bërë buzët të ngjajnë si karamele të ëmbla, sepse ky është efekti i ngjyrave elektrike. NARS – 26 USD, Lancôme – 22.50 USD, Too Faced – 21 USD

Rozë mishtore

Imagjinoni buzët tuaja brenda kontureve të tyre natyrale: ato duken më mishtore se kurrë falë kësaj roze që e bën Scarlett Johansson të duket e parezistueshme. Maybelline – 6.50 USD, Dolce & Gabbana – 36.50 USD, Lipstick Queen –  25 USD

E kuqe korali

Buzëkuq portokalli për të nxjerrë format më të plota dhe më të theksuara, ndaj edhe kjo përzierje me të kuqen që ka zgjedhur Miranda Kerr e bën të duket rrezatuese. Estée Lauder – 30 USD, Topshop – 14 USD, Chanel 36 USD

 

 

 No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.