Çanta tunduese

Zgjidhni një çantë me ngjyra tunduese, forma gjeometrike apo lule, dekor gurësh, motive ‘puzzle’ apo thekë, sepse plotësojnë imazhin tuaj. Për ngjyrat, mustarda mbetet kryefjala e sezonit. Për sa i takon materialeve, zgjidhni lëkurën me efekte mat, dizenjot me vrima dhe format kovë.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *