Në gardërobën e Ersit!

Fustani: MAX&Co/Këpucët: Valentino Rockstud/Vathët: DiorFustani: Iceberg / Këpucët: Armani CollezioneFustani: Ermanno Scervino/Këpucët: Armani Collezione/Vathët: Channel

  

 

 

 

 

 

 

Ersi Ngjela, me profesion ekonomiste, njohëse fanatike e modës, çel gardërobën dhe ndan me BORDO pasionin e saj duke na zbuluar veshjet e pasditeve të kësaj vere!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *