Në gardërobën e Ersit!

View Gallery
8 Photos
Në gardërobën e Ersit!
Fustani: Ermanno Scervino/Këpucët: Armani Collezione/Vathët: Channel

Në gardërobën e Ersit!
Fustani: H&M Conscious Collection Limited/Spila me perla: Channel Sandalet: Valentino Rockstud/Syze: Dsquared

Në gardërobën e Ersit!
Bluza: Elie Saab/Pantallona lëkurë: Philip Plein/Këpucët: Christian Louboutin/Çantë: Boy Chanel Piton Limited Edition

Në gardërobën e Ersit!
Fustani: Iceberg / Këpucët: Armani Collezione

Në gardërobën e Ersit!
Kostumi: Pennyblack/Këpucët: Valentino Rockstud

Në gardërobën e Ersit!
Fustani: [email protected]/Këpucët: Valentino Rockstud/Vathët: Chanel

Në gardërobën e Ersit!
Fustani: MAX&Co/Këpucët: Valentino Rockstud/Vathët: Dior

Në gardërobën e Ersit!
ersi

Fustani: MAX&Co/Këpucët: Valentino Rockstud/Vathët: DiorFustani: Iceberg / Këpucët: Armani CollezioneFustani: Ermanno Scervino/Këpucët: Armani Collezione/Vathët: Channel

 

 

 

 

 

 

 

 

Ersi Ngjela, me profesion ekonomiste, njohëse fanatike e modës, çel gardërobën dhe ndan me BORDO pasionin e saj duke na zbuluar veshjet e pasditeve të kësaj vere!

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.