Balmain dizenjon për H&M

View Gallery
17 Photos
Balmain dizenjon për H&M

Balmain dizenjon për H&M
_73a9192_v650x433

Balmain dizenjon për H&M
ALEXA CHUNG

Balmain dizenjon për H&M
Olivier Rousteing dhe Backstreet Boys

Balmain dizenjon për H&M
Bella Hadid

Balmain dizenjon për H&M
Diane Kruger

Balmain dizenjon për H&M
Dudley O'shaughnessy

Balmain dizenjon për H&M
Ellie Goulding

Balmain dizenjon për H&M
Joan Smalls

Balmain dizenjon për H&M
Jourdan Dunn

Balmain dizenjon për H&M
Karlie Kloss

Balmain dizenjon për H&M
Kendall Jenner

Balmain dizenjon për H&M
Olivier Rousteing dhe Kendall Jenner

Balmain dizenjon për H&M
Rosie Huntington

Balmain dizenjon për H&M
ALESSANDRA AMBROSIO

Balmain dizenjon për H&M
GIGI HADID, KENDALL JENNER DHE JOURDAN DUNN

Balmain dizenjon për H&M
Balmain

Marka Balmain konsiderohet një nga më luksozet në botën e modës, por duket se dizajneri i markës së njohur Olivier Rousteing ka vendosur të prezantojë për H&M një koleksion i cili është prezantuar mes yjeve të pasarelave, muzikës dhe kinemasë.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.