Balmain dizenjon për H&M

Marka Balmain konsiderohet një nga më luksozet në botën e modës, por duket se dizajneri i markës së njohur Olivier Rousteing ka vendosur të prezantojë për H&M një koleksion i cili është prezantuar mes yjeve të pasarelave, muzikës dhe kinemasë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *