Rikthehen Backstreet Boys dhe Spice Girls?

Dy grupet e njohura Backstreet Boys dhe Spice Girls ka gjasa të ngjiten sërish në skenën muzikore përmes një turneu të përbashkët i cili, ka zgjuar kërshërine e miliona njerëzve kudo nëpër botë. Lajmi i cili rikthen idhujt e të rinjve të viteve ’90, ka përfshirë të gjitha rrjetet e internetit, edhe pse ende nuk ka një lajm zyrtarprej tyre. Plot 20 vjet që nga momenti i krijimit të dy bandave muzikore që zgjuan ëndrrat tek të rinjtë e brezit të viteve ’90, Spice Girls dhe Backsteet Boys thuajse janë harruar, por ky ribahskim i tyre ka kthyer sërish vëmendjen tek ata.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *