Divorcohet Halle Berry dhe Oliver Martinez 0

Halle Berry ka paraqitur kërkesën për divorc nga aktori francez Olivier Martinez, bashkëshorti i saj prej dy vitesh, raporton TMZ. Ata kanë së bashku një djalë dy vjeçar, Maceo. Në një deklaratë të përbashkët, çifti ka shkruar: “Për ne ka qenë e vështirë që kemi arritur në vendimin për divorc. Ne do të vazhdojmë të ecim përpara me dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin dhe në fokusin tonë të përbashkët do të jetë djali ynë. Dëshirojmë që secili prej nesh të jetë jetë të lumtur”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *