Balerinat me majë, cilat duhet të zgjedhim për dimër? 0 133

Vitet kalojnë dhe shumë pyesin; a do heqim dorë ndonjëherë nga këpucët balerina? E sigurt është që për këtë sezon vjeshtë-dimër, kush është e apasionuar pas balerinave me formë të rrumbullakët, duhet të shohë pak më tej në horizont dhe të marrë në konsideratë një propozim më inovativ; tendenca e këtij sezoni janë pa diskutim balerinat me majë për një look më elegant. Më poshtë mund t’i hidhni një sy modeleve më të pëlqyera të momentit. 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *