Ngjyra e kungullit, trendi më i fundit për flokët këtë vjeshtë 0 195

Tetori është muaji i festës së Hallouinit dhe simbolit të saj të pangatërrueshëm, kungullit. Por këtë vit, tendenca shkon përtej festës. Ngjyra e kungullit është padiskutim tendenca më e fundit e kësaj vjeshte që do t’i shkëlqejë flokët tuaj. 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *