Bizhuteritë e sfilatave të Parisit 0 123

Ato që do të shohim në sfilatat pranverë-verë 2016 të Parisit do të jenë me siguri bizhuteri origjinale, siç ndodh gjithmonë në kryeqytetin francez. Unaza të mëdha, varëse të punuara me dorë dhe ide, shumë ide ‘made in Paris’ për të rinovua gardërobën tuaj vetëm me një bizhu.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *