Into the Woods 0 41

Xhesika Berberi pozoi për editorialin e parë të revistës BORDO me veshje dhe kapele ‘haute couture’ të realizuara nga stilistja Enada At’Nikolla

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *