57-vjeçarja Sharon Stone, bukuri pa moshë 0 139

Në moshën 57-vjeçare, Sharon Stone tregoi edhe një herë se mosha nuk hyn fare kur bëhet fjalë për bukurinë femërore. Diva zbarkoi në tapetin e kuq gjatë mbrëmjes së ‘amfAR’ në Los Angeles me klas dhe bukuri të pabesueshme.E veshur me një kostum të zi poshtë të cilës kishte një këmishë transparente me të njëjtën ngjyrë, ylli i ‘Basic Instinct’ dukej sikur kishte ndalur kohën në vend dhe ishte kthyer pas në vitin 1992 kur korri suksesin e jashtëzakonshëm me filmin mitik.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *