Engjëjt më seksi të ‘Vicoria’s Secret’ nga 1995 deri sot 0 72

Ndërsa ‘Vicoria’s Secret’ feston 20-vjetorin në pasarela këtë të martë, t’i hedhim një sy dy dekadave me veshje intime, shkëlqim dhe engjëj. Nga Laetitia Casta dhe Gisele Bündchen, tek Eva Herzigova, Carmen Kass dhe Karlie Kloss shihni disa nga trupat më të bukur në botën e ‘fashion’-it teksa kalojnë në pasarela. 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *