Thonjtë e ‘qelqtë’, trendi i vjeshtës 2015 0 124

Quhet ‘glass manicure’ dhe është trendi më i ri për thonjtë i vjeshtës 2015. Gjithçka nisi në Instagram, gjatë javëve të fundit të modës kur Eva Chen (e cila merret me marrëdhëniet me modën në rrjetin social fotografik), postoi fotot e manikyrit të Irene Kim, modele dhe blogere koreano-jugore.



 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *