Këtë dimër zgjidh pantallonat me bel të lartë 0

Elegantë dhe vintage; për sezonin Vjeshtë/Dimër 2015-2016 kthehen pantallonat me bel të lartë, të aftësinë t’u japin elegancë dhe klas edhe femrave që kanë trup të shkurtër. Të kombinuara me një këmishë mëndafshi ose një golf, e kompletuar kjo me një xhaketë sipër; do të shoqërojë në zyrë apo kur del me mikeshat. Veshjes i duhet shtuar patjetër edhe një këpucë me takë, çka e zgjat më tepër siluetën dhe krijon menjëherë elegancë.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *