Gigi Hadid ëngjëllushja e re e Victoria’s Secret 0

Pas fushatave të Guess që e bënë të famshme dhe pasarelave të Roberto Cavalli, Versace dhe Balmain, që e konfirmuan në botën e modës, Hadid, 20 vjeç, arrin të fitojë një nga postet më të kërkuar, atë në sfilatën e ardhshme të markës Victoria’s Secret.

Në xhirimet pas sfilatës së saj të fundit, një nga drejtorët e Victoria’s Secret i thotë: “Çfarë do bësh më 9 dhe 10 nënor? Përse nuk bashkohesh me ne?”. Gigi-it në ato çaste nga emocionet i dalin lotë. “Nuk arrita të mbaj lotët. Kushdo që është rritur me mua e di që të jem një modele e Victoria’s Secret ka qenë gjithnjë ëndra ime. Faleminderit!”, shkruan modelja në profilin e saj në Instagram. Ndërkohë kjo video e publikuar në faqen zyrtare të Victoria’s Secret në Instagram, tashmë është shndëruar në një virus.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *