Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton janë sërish bashkë? 0 166

Ata i dhanë fund lidhjes së tyre 7-vjeçare në muajin shkurt. Por duket se Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton po përpiqen t’i rikthejnë edhe një herë gjërat me tyre teksa këngëtarja e ‘Pussycat doll’ dhe kampioni i Formula 1 janë fotografuar teksa shijonin një natë së bashku në Londër. Çifti të cilën nisën të shoqërohen që në vitin 2007, dolën secili më vete nga klubi dhe zëdhënësi e këngëtares tha se ishte thjesht një rastësi që Nicole dhe Lewis gjendeshin në të njëjtin klub. “Ata nuk po rikthehen bashkë”, tha ai. 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *