Modelet më të famshme mbi 50 vjeçe 0

Në pasarela dhe në kopertina. Për të ‘rrumbullakosur’ pensionin dhe për të treguar se të jesh e bukur (dhe seksi), mundesh edhe në moshë të thyer. Nga Iris Apfel, top modelja më e moshuar në botë, 91 vjeçe, tek Jacky O’Shaughnessy e cila në moshën 62-vjeçare pozon me të brendshme në revistat amerikane të modës, deri tek e famshmja Carmen Dell’Orefice. Ja top modelet më të bukura mbi 50 vjeçe sipas Telegraph. Një përzierje shpërthyese e bukurisë, vetëdijes femërore dhe rrudhave…

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *