Zbresin nga qielli ‘engjëjt’ e Victoria’s Secret 0 99

‘Engjëjt” e Victoria’s zbritën nga qielli në pasarelë, duke mahnitur të gjithë gjatë sfilatës të së martës, që u mbajt në New York. Dy ishin fytyrat e reja, Gigi Hadid dhe Kendall Jenner, secila 20 vjeç, duke arritur të sfidonin edhe modelet e suksesshme Adriana Lima, Candice Swanepoel apo Lily Aldridge. Kjo e fundit kishte veshur edhe reçipetat e famshme ‘Fantasy Bra’, me një vlerë prej 2 milionë dollarësh. BORDO sjell imazhet e sfilatës. 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *