E veshura më bukur – Léa Seydoux

View Gallery
12 Photos
E veshura më bukur – Léa Seydoux
Léa Seydoux

E veshura më bukur – Léa Seydoux
Léa Seydoux1

E veshura më bukur – Léa Seydoux
Léa Seydoux2

E veshura më bukur – Léa Seydoux
Léa Seydoux3

E veshura më bukur – Léa Seydoux
Léa Seydoux4

E veshura më bukur – Léa Seydoux
Léa Seydoux5

E veshura më bukur – Léa Seydoux
Léa Seydoux6

E veshura më bukur – Léa Seydoux
Léa Seydoux7

E veshura më bukur – Léa Seydoux
Léa Seydoux8

E veshura më bukur – Léa Seydoux
Léa Seydoux10

E veshura më bukur – Léa Seydoux
Léa Seydoux11

E veshura më bukur – Léa Seydoux
lea

Teksa saga më e fundit Bond është shfaqur në të gjithë botën, Léa Seydoux ka vjedhur vëmendjen e të gjithëve me rolin në ‘Spectre’. Me sytë e shndritshëm blu, fytyrën e porcelantë dhe format e rregullta, ajo bëri një trampolinë nga kinemaja franceze, në një yll botëror dhe si muzë e Prada apo Miu Miu. Aktorja ka magjepsur gjithnjë me veshjet e stilistes Miuccina Prada në tapetin e kuq, shto këtu fustanet e Louis Vuitton, Schiaparelli dhe Dior. Për të celebruar premierën franceze të ‘Spectre’ më 11 nëntor, hidhini një sy momenteve më të bukura në tapetin e kuq të Léa Seydoux.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.