E veshura më bukur – Léa Seydoux 0 59

Teksa saga më e fundit Bond është shfaqur në të gjithë botën, Léa Seydoux ka vjedhur vëmendjen e të gjithëve me rolin në ‘Spectre’. Me sytë e shndritshëm blu, fytyrën e porcelantë dhe format e rregullta, ajo bëri një trampolinë nga kinemaja franceze, në një yll botëror dhe si muzë e Prada apo Miu Miu. Aktorja ka magjepsur gjithnjë me veshjet e stilistes Miuccina Prada në tapetin e kuq, shto këtu fustanet e Louis Vuitton, Schiaparelli dhe Dior. Për të celebruar premierën franceze të ‘Spectre’ më 11 nëntor, hidhini një sy momenteve më të bukura në tapetin e kuq të Léa Seydoux.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *