Mary Jane, këpucët e momentit 0 116

Këpucët me takën më të bukur në botë? Janë Mary Jane, një model me takë të rrumbullakosur dhe rrip rreth qafës së këmbës ose kaviljes. Njëngjyrëshe ose me kombinime koloresh, të rrëmbejnë përnjëherë me pamjen e tyre klasike, por edhe mjaft komode. Kemi zgjedhur disa nga modelet më të bukura të momentit; të larta ose të ulëta, janë aksesori perfekt për të plotësuar çdo look vjeshtor. 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *