5 tendenca flokësh për t’i dhënë ngjyra dimrit 0 265

Këtë vit ka një tendencë flokësh për të gjitha shijet. Mund të shijosh rikthimin e flokëve të kapur apo të çlirohesh me flokë tërësisht të shkujdesur. Ja 5 tendenca për flokët që do t’i japin një pamje të re:  1. Eleganca e flokëve të kapur

Flokët e mbledhur sipas stilit elegant francez janë rikthyer sërish nga pasaralet e Chanel dhe Oscar de la Renta.

  1. Flokët e çrregullt

Flokë të lirshëm dhe të shpupurisur janë një tjetër tendencë e flokëve për këtë dimër, një model i thjesht dhe gjithmonë IN.

  1. Ngjyra e bronzit

Një miks mes të kuqes dhe bronzit është padyshim tonaliteti më i bukur i kësaj stine, i përshtatshëm plotësisht me ngjyrat e natyrës.

  1. Viza e ndarë në mënyrë të rregullt

Flokët e ndarë në mënyrë të rregullt me vizë në mes ose në anë janë gjithashtu një tendencë e bukur e këtij sezoni.

  1. Nyjat

Flokët e kapur topuz janë padiskutim gjithmonë të bukur, por këtë sezon flokët e mbledhur në formë nyje dhurojnë një pamje akoma më moderne.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *