Nga Uma Thurman te Gwen Stefani, pas tradhtive qëndron baby sitteri 0

Joshja e parezistueshme  e baby sitter-it godet sërish. Rasti më i fundit, ai që dukej një nga çiftet më solide të muzikës ndërkombëtare: pop stari Gwen Stefani dhe këngëtari e aktori Gavin Rossdale. Pak javë nga lajmi për divorcin e çiftit që kanë tre fëmijë së bashku, zbulohet edhe shkaku i ndarjes: Rossdale e tradhtonte prej tre vjetësh ish-liderin e ‘No Doubt’ me dadon e fëmijëve të tyre, një e re australiane që quhet Miny Mann.

Por historitë me dado mes çifteve VIP janë mjaft të shpeshta. Kujtojmë këtu Jude Low që dilte me dadon teksa ishte i lidhur me Siena Miller; Ethan Hawk i cili pasi e tradhtoi bashkëshorten e tij Uma Thurman, u martua me dadon dhe bëri edhe 2 fëmijë të tjerë; Arnold Schwarzenegger arrit të mbante të fshehtë për 15 vjet fëmijën jashtë martese të lindur nga historia e tij me dadon e familjes, por me ta mësuar lajmin, bashkëshortja e tij Maria Shriver e la pas 25 vjetësh martesë. Dhe duket se edhe divorci i një prej çifteve më të qëndrueshëm të Hollivudit, Ben Affleck dhe Jennifer Garner erdhi nga një dado.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *