Rihanna krijon agjencinë e saj të modës 0 134

Ka ndonjë gjë që s’mund ta bëjë vajza e keqe Riri? Këngëtarja është duke përballuar me sukses rolin si drejtuese artistike e ‘Puma’, linjën e saj të bukurisë, një rol të ardhshëm në kinematografi, albumin e ardhshëm ANTI, por nuk ka ndaluar me kaq. ‘THR’ raporton se Rihanna ka lançuar agjencinë e saj të stilimit, flokëve dhe make up në bashkëmenaxhim me partnerin e saj, Benoit Demouy. E quajtur ‘Fr8me’, agjencia me bazë në LA do të stilojë artistë të ndryshëm për performancat e tyre në tapetin e kuq. 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *