Nga pasarelat në tapetin e kuq 0 68

Çfarë kanë të përbashkët pasarelat me tapetin e kuq? Në të dyja rastet sfilohet, vetëm se protagonistët janë krejt të ndryshëm; në njërën anë modelet, në anën tjetër personazhet VIP. Sot këto dy momente gjejnë një pikë takimi falë personazheve të njohura të showbizit, të cilat duke ndjekur vazhdimisht sfilatat e modës të markave dhe stilistëve më të njohur, transformohen në ikona të modës në eventet publike me tapet të kuq.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *