Lamtumirë e zezë, divat tashmë vishen me rozë 0 127

Dihet se veshja me ngjyrë të zezë zgjidh çdo situatë stilistikisht impenjative. E megjithatë, muajt e fundit e zeza tradicionale është braktisur shpesh në favor të një ngjyrë mjaft romantike; rozës. Duke zhbiruar nëpër pasarelat e stilistëve më në zë, të cilët kanë deklaruar se roza nuk është më e rezervuar vetëm për të rinjtë delikatë, kjo ngjyrë është bërë një nga protagonistët më të mëdhenj të eventeve botërore të 2015. Nuk e besoni? Ja divat që kanë zgjedhur një nga nuancat e shumta; rozë e lehtë, e ndezur, antike apo flu. Dhe, që e kanë përdorur në veshjet moderne apo romantike, për mbrëmje apo kokteje, në versionin të gjatë apo shumë të shkurtër.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *