Golf dhe xhaketë, kur bashkimi bën fuqinë 0 130

Më të vëmendshmit duhet ta kenë vënë re që prej pak kohësh duke parë fotot e sfilatave. Të tjerë duhet ta kenë kuptuar duke ndjekur look-un e personazheve të famshëm, qoftë në tapetin e kuq apo edhe në jetën e përditshme. Ndërsa fashionistët e dinë prej muajsh tashmë, sepse i njohin sfilatat përmendësh. Po flasim për trendin më të ri në modën e meshkujve, atë të golfit, që pasarelat për këtë vjeshtë-dimër e kanë zgjedhur si një veshje që mund të kombinohet më së miri me një xhaketë formale. Casual, por bashkëkohor, i rregullt dhe ekstremisht shik.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *