Kalendari Campari, 12 muajt ‘e zjarrtë’ të Kate Hudson 0 131

E gjitha në të kuqe, Kate Hudson, në poza tërheqëse dhe joshëse, në momente të qeshura dhe të ëmbla. Dy fytyra të aktores 36-vjeçare në 12 foto (13 bashkë me kopertinën) në kalendarin e Campari. Në çdo rast e bukur, në secilin nga dy versionet, të menduara për të reflektuar shijen e dyfishtë të Camparit, ku bashkëjetojnë e ëmbla me të hidhurën.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *