Salma Hayek, dekolte shpërthyese

View Gallery
6 Photos
Salma Hayek, dekolte shpërthyese
Salma Hayek

Salma Hayek, dekolte shpërthyese
Salma Hayek

Salma Hayek, dekolte shpërthyese
Salma Hayek

Salma Hayek, dekolte shpërthyese
Salma hayek

Salma Hayek, dekolte shpërthyese
Salma Hayek

Salma Hayek, dekolte shpërthyese
Salma Hayek

Ajo është mësuar të jetë joshëse dhe seksi në të njëjtën kohë. Por aktorja hollivudiane Salma Hayek e tejkaloi veten gjatë Evening Standard Theatre Awards, në Londër. Aktorja meksikane i la të gjithë gojëhapur me dekoltenë e saj shpërthyese. E veshur me një fustan të bardhë, të gjatë dhe të ngushtë pas trupi, 49-vjeçarja dukej e mrekullueshme.

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.