Salma Hayek, dekolte shpërthyese 0 138

Ajo është mësuar të jetë joshëse dhe seksi në të njëjtën kohë. Por aktorja hollivudiane Salma Hayek e tejkaloi veten gjatë Evening Standard Theatre Awards, në Londër. Aktorja meksikane i la të gjithë gojëhapur me dekoltenë e saj shpërthyese. E veshur me një fustan të bardhë, të gjatë dhe të ngushtë pas trupi, 49-vjeçarja dukej e mrekullueshme. 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *