Pasioni i kohës në sallonin “Belles Montres 2015” 0 137

Nga data 27 deri në 29 nëntor, orat luksoze pushtojnë jetën pariziane në “Carrousel du Louvre” për edicionin e nëntë të “Belles Montres”. Një takim parizian për të admiruar orat luksoze dhe të komplikuara të markave A.Lange & Söhne, Boucheron, Gucci, Girard-Perregaux, Tudor, Vacheron Constantin, Zénith, apo të talenteve të rinj si March LA.B dhe Brüggler. Në këtë sallon do të ketë më shumë se 50 marka orash për t’u zbuluar në vetëm tre ditë dhe për t’u pushtuar nga pasioni i kohës, para se të hedhësh një sy në Sallonin e Njeriut që mbahet aty pranë.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *