Amal shtatzënë, George Clooney së shpejti baba 0 136

Amal Alamuddin është shtatzënë. Ajo që deri dje ishte thjesht fjalë që qarkullonte nëpër korridoret hollivudiane, sot është lajm. ‘Closer Weekly‘ dhe ‘Ok! Magazine‘ citojnë burime pranë çiftit të njohur sipas, të cilit George Clooney do të bëhet baba së shpejti. Çifti glamur i Hollivudit u martuan 1 vit më parë në një ceremoni luksoze në Itali, me praninë e mjaft figurave të njohura të showbizit.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *