Çfarë i ka bërë vetes Chris Hemsworth? 0 142

Chris Hemsworth është një nga aktorët më seksi në Hollivud; me flokët biondë dhe muskujt e fuqishëm ai është ëndrra e shumë femrave. Por në një foto të postuar nga vetë aktori në Twitter dhe Instagram Chris duket aq i dobët dhe i transformuar sa mezi njihet.Po çfarë qëndron pas këtij transformimi ekstrem? Chris nuk ka asnjë sekrete, madje shpjegon gjithçka. Dieta quhet ‘I humbur në det’, ajo që ka mbajtur për të interpretuar personazhin e tij më të ri në filmin ‘Heart of Sea’ të drejtuar nga Ron Howord, film që është ende duke u xhiruar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *