Pallto në stilin ‘vintage’ për Dimër

Rikthehen palltot në stilin ‘vintage’. Për vjeshtë-dimër 2015-2016 do të zhveshim nga pluhuri modelet e gjysheve dhe do t’i rivitalizojmë me dizajne dhe ngjyra të reja. Përveç palltove klasike me ngjyra të forta ose pastel, mos lini t’ju shpëtojnë ato me ngjyra të gjalla dhe plot fantazi. Zgjidh e sigurt një model në stof skocez, të shkurtër ose të gjatë në stilin e viteve ’70; do të jetë padyshim trendi i këtij sezoni.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *