Aneta Rama, nis jetën e eventeve duke konkurruartë rejat  0 544

E ftuar në një prej eventeve të fundit në kryeqytet, Aneta Rama, mamaja e kryeministrit, duket se ka sfiduar të gjitha vajzat e reja të pranishme në këtë festë. Aneta Rama është shfaqur e veshur totalisht me të zeza dhe dy shirita të bardhë: tejet e kujdesur për pamjen, ku spikasnin pantallonat e bollshme. Ajo madje ka ka guxuar të shfaqet me sandale të hapura, edhe pse nëntor, duke shfaqur elegancë dhe ekstravagancë njëherësh. Që në momentin e hyrjes së saj, zonja Rama ka rënë në sy për stilin e saj, por edhe formën, teksa është shfaqur në krah të dr.Iris Allajbeu, drejtore e klinikës Vivia. Madje përtej hyrjes plot “glamour”, mamaja e kryeministrit nuk është ndier aspak në siklet, por ka pozuar njësoj si vajzat e tjera të ftuara në këtë eveniment.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *