Kylie Minogue, një 47-vjeçare rrezëllitëse 0 86

Ajo di me siguri si të sillet në tapetin e kuq dhe të mërkurën, gjatë ARIA Awards, këngëtarja australiane mori vëmendjen e të gjithëve. E veshur me një fustan të trëndafiltë me fije të argjendta 47-vjeçarja dukej rrezëllitëse. Biondja shtatvogël e kishte kombinuar veshjen me një palë taka në ngjyrë ari dhe kishte zgjedhur të linte fustani ‘të fliste’ në vend të bizhuve, duke qenë se kishte vënë vetëm një palë vathë shumë të thjeshtë.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *