Stil divash: feminiliteti i ri është mashkullor 0 111

Duke lënë mënjanë fustanet ekstravagante të tapetit të kuq, divat po përqafojnë gjithnjë e më tepër një stil mashkullor më klasik dhe elegant. Me smoking dhe papijon ose kollare, por edhe taka e buzëkuq, e kemi parë që nga Madonna dhe Julia Roberts tek Rita Ora dhe Angelina Jolie. Ja disa raste kur aktoret apo personazhet e njohura kanë arritur të duken superfemërore me një kostum mashkullor.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *