Brad Pitt me look të ri në prag të 52-vjetorit 0 55

Në premierën e filmit ‘Basti i madh me regji të Adam McKay, ku Brad Pitt është protagonist, aktori hullivudian zbuloi edhe modelin më të ri të flokëve. Komentet qenë të shumta dhe të menjëhershme për këtë ndryshim në look të bashkëshorti të Angelina Jolie, jo të gjitha pozitive. Model i ri i flokëve të kujton atë që Pitt mbante në vitet ‘90, kur ishte 20 vjeç dhe nuk kishte asnjë fëmijë. I shkojnë? Kushedi! Gjithsesi, urime: më 18 dhjetor Brad feston 52-vjetorin e lindjes. Të jetë krizë e moshës së mesme?

Në galerinë mësipërme mund të shihni disa nga pamjet më të bukura të Pitt.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *