Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë

View Gallery
19 Photos
Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë
Adriana Lima

Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë
Alessandra Ambrosio

Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë
Candice Swanepoel

Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë
Cara Delevingne 1

Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë
Carolyn Murphy

Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë
Daria Werbowy

Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë
Doutzen Kroes

Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë
Gisele Bundchen

Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë
Hilary Rhoda

Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë
Joan Smalls

Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë
Jourdan Dunn

Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë
Karlie Kloss

Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë
Kate Moss

Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë
Kate Upton

Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë
Kendall Jenner

Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë
Lara Stone

Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë
Liu Wen

Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë
Miranda Kerr

Ja kush janë 19 modelet më të paguara në botë
Natalia Vodianova

Ky është rasti kur të jesh e bukur do të thotë të jesh edhe e pasur. Bota e fashion është e mbushur me super top modele që paguhen në shuma marramendëse. Ja cilat janë top modelet më të paguara në botë sipas Business Insider, që ka mbledhur të dhënat e Forbes nga qershori 2014 në qershorin e vitit 2015. E zbuluar në një dyqan rrobash në Londër ku punonte si shitëse, Jourdan Dan është tashmë një nga top modelet më të paguar që sfilon për Calvin Klein, Tommy Hilfiger dhe Burberry. Dan fiton 2,2 mln euro në vit. Në vend të parë si top modelja më e paguar vazhdon të mbetet në mënyrë të padiskutueshme Gisele Bunchen me 28,2 mln euro në vit.

 

 No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.