Ja sesi të kombinoni fundin e gjatë 0 115

Fundet e gjata rikonfirmohet si një veshje që nuk duhet të mungojë në gardërobën tuaj për këtë vjeshtë dimër 2015. Variacionet e propozuara nga stilistët për stinën e ftohtë janë të shumta; që nga fundet me material të lehta të holla që mund të balancohen duke e kombinuar me një pulovër të lehë dhe gjysmë çizme për t’u përdorur përditë, tek ato më shik që zakonisht mund të përdoren për raste të veçanta si ceremoni apo darka. Por si t’i kombinojmë në mënyrën më perfekte. Zbulojeni duke i hedhur një sy galerisë më sipër.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *