Të gjithë të çmendur pas truprojës së Adele 0 131

Ndërsa singëlli i saj i ri, ‘Hello’ qëndron një vendin e parë të të gjitha klasifikimeve botërore, për Adele ka nisur të profilizohet një zbulim i ri i papritur; fakti që ka truprojën më të dëshiruar në planet. Peter Van Der Veen, me origjinë gjermane, ish-sport i bodybuilding dhe mister Europa, i cili dikur ka qenë edhe bodiguard-i I Lady Gaga është shndërruar në një yll të vërtetë në Twitter, ku është zgjedhur seks simboli i momentit. Aq shumë sa qarkullojë edhe thashetheme se Adele po përjeton një krizë në marrëdhënien me të fejuarin (Simon Konecki, babai i djalit të saj Angelo), pikërisht për shkak të Peter. Ja disa nga imazhet e njeriut më të përfolur në mediat sociale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *