10 ikona dhe ‘binjaket’ e tyre moderne 0 81

Ndoshta këto fytyra të reja mund të ‘shkruajnë’ suksesin e tyre duke u bërë pasqyrë e ikonave të së shkuarës. Nësei shikon me kujdes, do të vini re se në fakt artistet e brezit të tanishëm kanë ngjashmëri të dukshme me ato të viteve të mëparshme, qoftë nga stili i tyre i veshjes, qëndrimi shpesh herë, por edhe duke patur një tërheqje të dukshme e cila i inspiron për t’u dukur ose për tu sjellë si ato. Shikoni disa nga ikonat klasike të modës dhe showbizit dhe pasqyrimet e tyre moderne.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *