Koleksioni më seksi i këpucëve 0 113

Nga e zeza fatale tek takat e larta duke kaluar nga motivet leopard, dizenjuesi italian i këpucëve, Francesco Russo, sjell ekskluzivisht për butikun online, “Net-A-Porter”, një koleksion seksi. Pesë modele unike që shumë shpejt mund t’i blini tek “Net-A-Porter”.

Aktualisht përgjegjës i sektorit të këpucëve të Dior, dizenjuesi italian imagjinon prej pesë sezonesh koleksionin e tij. Projekti i tij i ri në bashkëpunim me Net-A-Porter sjell pesë nga modelet më të mira. Çizme dhe këpucë me taka të larta, krejtësisht të llakosura, prej lëkure të lyer dhe të zbukuruar me detaje leopard.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *