Bizhu gjeometrike për Krishtlindje 0 54

Nga byzylykë katrorë 2D tek vathët trekëndësh 3D prej floriri, një ide e re që vjen nga Japonia për listën e dëshirave të këtyre Krishtlindjeve. Një sezon i ri që na vjen nga Instagrami, Shihara kultivon prej disa muajsh një mister të menduar mirë. Pak njerëz e kanë mundur të këtë qytetar të Tokios, që nuk dëshiron të dalë para publikut të gjerë.

Në New York u organizua një premierë për blerësit e linjave prej floriri “White Bird” dhe “FiveStory”, të cilët e kanë ndjerë të parët finesën e bizhuve me gjeometri të ndryshueshme. Katrorë të florinjtë, të konceptuar në Japoni dhe të menduar që të përqafojnë trupat në lëvizje mund të zbulohen në butikun e dytë të linjës “White Bird” në Paris.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *