EKSKLUZIVE: Fotot e dasmës së Alban Kondit

Këngëtari Alban Kondi i ka dhënë sonte fund beqarisë. Revista BORDO ka siguruar fotos ekskluzive të ceremonisë së martësës së këngëtarit e cila është mbajtur në Vila Alehandro në kryeqytet. Në foto shfaqet këngëtari i grupit Produkt 28, teksa shkëmben unazat me bashkëshorten e tij Eneida. Ceremonia ka qenë organizuar në një ambjent privat me miq të artisit, ku bie në sy edhe prania e pastorit i cili ka kryer edhe ritualet e bashkimit të çiftit para Zotit. Në foto shfaqen edhe dy miqtë e ngushtë të Albanit, Fabiani dhe Turi, të cilët janë edhe pjesëtarët e grupit, ndërkohë në ceremony nuk ka munguar as Landi i grupit West Side Family, i cili është mik Albanit dhe vëllait të tij Dr. Flori, i cili u nda nga jeta një viti më pare.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *