Premirë ‘Sex, përrallë dhe celular’ 0 315

Filmi komedi ‘Sex, përrallë dhe cellular” ka tërhequr në kinema Millenium artdashësit e kinematografisë shqiptare. Filmi me regji të Erjon Bubullimës i referohet temave aktuale dhe ka si bashkëskenarist Gent Kame, Genc Përmeti dhe Thomas Logoreci, muzika e filmit u realizua nga kompozitori Genti Lako.  Filmi bazohet tek komedia ‘harroje Dashurinë” e Erion Kamës dhe trajton temën e krizës në çift, por nuk lë jashtë vëmendjes edhe problemet aktuale të shoqërisë shqiptare.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *