Gjashtë kombinime pulovër – varëse 0 57

Pulovër dhe varëse e madhe është një nga kombinimet për të preferuara për këtë dimër.  Imagjinoni pak një triko e trashë e kombinuar me një zinxhir të hollë ari apo një varesë e rëndë që kombinohet me një copë më delikate. Stili i rrugës është plotësisht i frymëzuar nga këto kombinime dyshe, që mund të jenë të pafundme. Në galerinë më sipër mund të gjeni disa ide.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *