Versace fillon përgatitjet për sezonin Pranverë-Verë 2016 0 90

Ideuar nga drejtoresha artistike Donatella Versace, në bashkëpunim me fotografin Steven Klein, fushata e re publicitare Pranverë-Verë 2016 e shtëpisë italiane të modës vë në skenë modelet Gigi Hadid, Raquel Zimmerman et Natasha Poly. Ky është bashkëpunimi i parë mes Donatella Versace dhe fotografit të famshëm amerikan. Fotografitë u zhvilluan në shkretëtirat prej kripe të Kalifornisë. Por në këtë fushatë publicitare vërehet gjithashtu, në sektorin për meshkuj, prania e ekspertit të arteve marciale, Lukasz Grabowski, i shoqëruar nga modelët Benjamin Benedek dhe Nathaniel Visser.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *