Veshjet Maje që duhet të keni këtë dimër 0 84

Pjesërisht “femme fatal”, pjesërisht “boheme”, veshjet Maje sjellin një stil edhe më të veçantë, duke mbivendosur veshjet dhe stilet në koleksionin e ri Vjeshtë-Dimër 2016. Në program shumë fustane me dantellë, qëndisje dhe kadife por edhe funde të rrëshqitshme, pantallona të shkurtra prej leshi ose pantallona smoking. Në këtë koleksion gjejmë gjithashtu pelerina dhe kësula që janë përfekte për stinën e mesme të vjeshtës, që kombinohen me veshje mbrëmjesh shumë të sofistikuara. Por elementet më të veçanta të koleksionit Maje mbeten këpucët e kamoshit të ideuara nga Minnetonka vetëm për Maje.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *